Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Shqyrtohet raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës

Në Kuvendin e Kosovës do të mbahet mbledhja e Komisionit për Buxhet dhe Transfere, në të cilën do të shqyrtohet raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës.

Po ashtu, në këtë Komision si pikë e rendit të ditës është shqyrtimi në parim i Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Financimin e Subjekteve Politike të ndryshuar dhe plotësuar me Ligjin 04/1-058, Ligjin 04/L-122 si dhe Ligjin 03/L-073 për Zgjedhje të Përgjithshme në Kosovë, i ndryshuar dhe plotësuar me Ligjin 03/L-256.

Mbledhja e Komisionit do të mbahet në orën 13:00. 

Postime të ngjashme

Komentohet propozimi i Kurtit për Traktatin e Paqes Kosovë-Serbi

Dafina Vidishiqi

Ekrem Hyseni mbledh anëtarët e kryesisë së LDK-së, të njëjtit dje refuzuan Agim Veliun

Dafina Vidishiqi

Kjo është letra që Osmani ia çoi Borrellit ku ia vazhdoi mandatin EULEX-it

Dafina Vidishiqi

Nagavci: Nga viti i ardhshëm shkollor, do të hyjnë në përdorim Tekstet Alternative

Dafina Vidishiqi

Shqiptarët e Luginës i kërkojnë Kurtit t’i bëj pjesë të dialogut me Serbinë

Dafina Vidishiqi

PSD ironizon me Kurtin: Takimi me Vuçiqin nuk ka ndodhur është Fake News

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...