Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Kërçovë-Gostivar

Kërçovë, 1 janar – Shtatë persona janë lënduar në një aksident trafiku që dje pasdite ka ndodhur në rrugën magjistrale Kërçovë – Gostivar, në afërsi të fshatit Zajas.

Siç thonë nga MPB, në aksident janë përfshirë tre makina.

“Në Qendrën mjekësore në Kërçovë lëndime trupore të rënda janë konstatuar tek shoferi J.V, ndërsa lëndime më të lehta tek A.A dhe E.S të cilët kanë qenë bashkudhëtarë, si dhe tek shoferi SH.V dhe bashkudhëtarët S.S dhe A.S. Gjithashtu edhe shoferi i tretë XH.A”, thuhet në njoftimet e MPB-së.

Ata shtojnë se është kryer hetim në vendin ku ka ndodhur aksidenti.

Postime të ngjashme

Xholev: Për arrestin shtëpiak të Mijallkovit gjykata ka vepruar me korrektësi

D J

HAN, VARHEJI DHE XHENTOLINI: Maqedonia vazhdon në rrugën reformuese

D J

Ministria e Kulturës anashkalon festivalin “Bletëzat”

D J

Zaev: Analizohen mundësitë për zgjidhje të re ligjore për falimentuesit

D J

Xhaferi pret zgjidhje në lidhje me mosardhjen e deputetëve nga shumica qeverisëse në seanca

D J

Shtëpia botuese “Shkupi” kërkon nga Ministria e Kulturës të pranohet programi i tyre aplikues për projektet botuese

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...