Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë

Shtatë persona kanë marrë lëndime trupore në një aksident në rrugën Prishtinë-Gjakovë.

Zëdhënësi i Policisë së rajonit të Pejës, Fadil Gashi, ka thënë se të përfshira në aksident janë dy vetura ndërkaq shtatë të lënduarit kanë kërkuar trajtim mjekësor.

“Të gjithë të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë ai.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...