Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shtëpitë dhe ndërtesat me dizajne interesante

Secili prej nesh kur fillojmë ndërtimin e një shtëpie apo vile, synojmë që ajo të jetë sa më e bukur dhe të jetë shumë funksionale.

Megjithatë, nganjëherë dëshira e madhe për të qenë unike, e bën pronarin e një shtëpie apo ndërtese që të jep ide të çuditshme që e bëjnë objektin shumë qesharak, transmeton Telegrafi.

Bored Panda ka përpiluar një kolazh të objekteve me pamje të çuditshme që janë ndërtuar në vende të ndryshme të botë, duke filluar nga Polonia e deri në Australi.

Se për çfarë bëhet fjalë, shikoni fotogalerinë e publikuar më poshtë që në shikim të parë është mbresëlënëse, por nëse i analizoni mirë do ta kuptoni se nuk janë edhe aq të bukura.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...