Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Shtetas i Kosovët gjendet pa shenja jete në bulevardin ‘Boris Trajkovski’

Shkup 22 nëntor – Një qytetar 57-vjeçar i Kosovës u gjet pa ndjenja mbrëmë vonë në Bulevardin Boris Trajkovski në Shkup.

Ndihma e shpejtë konstatoi vdekjen e tij dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit u dorëzua për autopsi.

Postime të ngjashme

Kontesti me Bullgarinë, Selmani: Humbëm kohë, nuk mësuam nga historia me Greqinë

R Zh

Ohër-Strugë, kërkohet tërheqja e turistëve të huaj

R Zh

Qytetarët nuk i njohin përfaqësuesit e tyre në pushtetin lokal

R Zh

Visar Ganiu: Urime Drita Islami – suksese edhe në gara të tjera të përmasave botërore

R Zh

Karakachanovi kritikon Borissovin për “kthesën” në qëndrimin e tij ndaj RMV-të

R Zh

Nikollovski: VMRO nuk do të lejojë zgjedhje lokale pa ‘fingerprint’

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...