Agjencia Zhurnal.mk

Shtetasi grek arrestohet në Tabanoc, kapet me dokument të falsifikuar

Në datën 06.08.2020 në orën 11.30 në Kalimin Kufitar Tabanoc, në hyrje të RMV-së, gjatë kontrollit të automjetit të udhëtimit të tipit “Ford”, me targa nacionale gjermane, i drejtuar nga K.K.(60), shtetas i R. së Greqisë, është konstatuar se leja e qarkullimit për atuomjetin ishte e falsifikuar, gjegjësisht është kryer shlyerje e të dhënave.

K.K. është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek zyrtarët policorë nga SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...