Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtetasi grek humbi jetën në një aksident trafiku në Prilep

Në datën 04.01.2021 në orën 13.30 nër Prilep- Gradsk, në afërsi f.Trojacë, automjeti i udhëtimit “Nisan”, me targa nacionale greke, i drejtuar nga A.L.(69) nga Republika e Greqisë, ka dalë nga rruga. Pas aksidentit, A.L. është dërguar në Shtëpinë e shëndetit “Borka Taleski”, në Prilep, por pas një kohe të shkurtër ka humbur jetën. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi  inspektues i Stacionit policor të Prilepit dhe Prokurorit publik, me urdhërin e të cilit trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Postime të ngjashme

Arrestohet një diler nga Shkupi

S.B.

Një grua u lëndua rëndë në një aksident në Gostivar

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...