Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtetasi kosovar lëndohet rrëndë në një aksident në “Rrugën e Kaçanikut”

Zhurnal Ads

Një person, banor i Kosovës, është lënduar më rrëndë në aksident që ka ndodhur dje në orën 08.35 në udhëkryqin nga rr. “Magistralja e Adriatikut” dhe rruga shërbyese “Rruga e Kaçanikut”, njoftoi MPB.

Aksidenti ka ndodhur automjeti i udhëtimit “Audi” me targa të Shkupit, i drejtuar nga F.I.(22) nga Shkupi, dhe automjeti i udhëtimit “Ford”, me targa nacionale të Kosovës, i drejtuar nga B.Ç. (54) nga R.Kosovë.

Në aksident, B.Ç. ka marrë lëndime të rrënda trupore të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Përfshihet nga zjarri një banesë në katin e gjashtë në Durrës

S.B.

Arrestohet shtetasi serb, falsifikoi numrin identifikues të automjetit

admin

Meterje e bardhë pluhur dhe marihuanë gjenden tek një banor në Strugë

S.B.

Çmendet pronari i një çerdheje në Durrës, dhunon fëmijën 2-vjeç, i hedh nënës një 50 mijë leksh që të mos e denonconte në Polici

admin

Shpërthim me tritol në një banese në Durrës, policia shoqëron disa persona

admin

Policia e Kosovës ndalon një person, u kap me dokument të falsifikuar

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...