Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtetasi serb arrestohet në vendkalimin kufitar në Bllacë

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – Në vendkalimin kufitar “Bllacë”, dje pasdite policia ka arrestuar një 25 vjeçar, shtetas i Serbisë, i njëjti ka pasur ndalesë për hyrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

“Në ora 17:43 policia ka privuar nga liria S.A. (25) nga R. Serbisë, sepse pas kontrolleve dhe evidencës është konstatuar se personi ka “Ndalesë për hyrje në RMV”, njoftojnë nga MPB.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Gjendet i vdekur në rrugë 66 vjeçari shqiptar

admin

Të zhdukura që prej 1 janarit, gjenden në Përmet dy shoqet e mitura nga Tirana

S.B.

Një burrë lëndohet rrëndë pas rrënies nga katërcikli

admin

Publikohen dëshmitë se si u kërcënua e mitura nga Gjilani me video intime

admin

Merr flakë makina në ecje në Tiranë, drejtuesi shpëton pa lëndime

S.B.

VIDEO/ Heroinë, kanabis e kapsula metadoni, arrestohen 2 shpërndarësit e drogërave në Korçë, procedohen 7 ‘klientë’ (EMRAT)

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...