Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtetasi shqiptar në Tabanoc kapet me pasaportë tjetër

Tabanoc, 10 janar – Me 09.01.2021 në ora 12.15 në vendkalimin kufitar ‘Tabanoc’ nga zyrtarët policor është arrestuar I.Z.(27) nga Republika e Shqipërisë pasi që gjatë kontrollit të pasaportës është konstatuar se për kontroll e ka dhënë pasaportën shqiptare në emër të M.C.(25) nga Republika e Shqipërisë, transmeton Almakos.

Personi është dorëzuar te zyrtarët policor nga SPB Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

Lëndohet rëndë vozitësi pasi humbi kontrollin ndaj automjetit

S.B.

Arrestohet 23-vjeçari në aeroportin e Shkupit, e kërkonte Gjykata Penale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...