Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtetasi turk kapet në “Deve Bair” me dokument të falsifikuar

Në datën 06.10.2020 në orën 11.15 në Kalimin kufitar “Deve Bair”, për shkak të ekzistencës së bazave të dyshimit për kryerjen e veprws penale “Falsifikim dokumenti-karton i gjelbërt”, është privuar nga liria A.F.(34) nga R. e Turqisë. Në kalimin kufitar ai ka arritur me automjet transportues dhe paraqiti një karton të gjelbërt të falsifikuar. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga DPB-Kriva Pallankë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Raporton në polici se si tentoi tia dhunojë dy vajzat, burri i motrës

T E

Gjuajtje me armë në Poliklinikën e Çairit

T E

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

T E

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...