Shqipëri

Shtetasit shqiptarë në radhë, Ambasada në Athinë publikon fotot: Kini besim, nga 15 tetori 2020 çdo…

Zhurnal Ads

Ambasada Shqiptare në Athinë u kërkon mirëkuptimin të gjithë shtetasve shqiptarë që presin në radhë për të marrë shërbime, ndërsa kërkon të bëhet durim deri në 15 tetor.

“Kini besim, nga 15 tetori 2020 çdo gjë do jetë siç e keni shpresuar! Kërkojmë thjesht mirëkuptim nga ata që do vijnë në ditët në vijim dhe të respektoni rregullat dhe oraret orientuese që kemi caktuar”, shkruhet në njoftimin e Ambasadës.

Në fotot e postuara nga Ambasada shihet qytetarët teksa qëndrojnë me orë të tëra në radhë.

Postimi i Ambasadës Shqiptare në Greqi:

Të dashur bashkëatdhetarë!

Ju vuani një ditë, ne jemi të njejtët dhe ju shërbejmë çdo ditë! Siç e shikoni po punojmë me orare të zgjatura që të arrijmë t’ju japim shërbimin që meritoni! Kini besim, nga 15 tetori 2020 çdo gjë do jetë siç e keni shpresuar! Kërkojmë thjesht mirëkuptim nga ata që do vijnë në ditët në vijim dhe të respektoni rregullat dhe oraret orientuese që kemi caktuar.

Postime të ngjashme

Meta: Mjekët, infermierët dhe personeli mbështetës i spitaleve COVID duhet të marrin trajtim financiar suplementar

S.B.

SPAK: Nuk kemi kompetencë të hetojmë akuzat e Bashës

S.B.

Greqia përshpejton procedurat për dakordësinë mbi detin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...