Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

Shtip, 18 qershor – Një 38-vjeçar nga Shtipi u gjet i vdekur afër fshatit Çardaklija të Shtipit.

Në njoftimin e SPB-Shtip thuhet se mbrëmë në orën 23:41 është raportuar se në vendin e quajtur Manastirçe, atar i fshatit Çardaklija, Shtip, 38-vjeçari M.E. është gjetur i vdeku.

“Vdekja është konstatuar nga Shërbimi Emergjent Mjekësor, ndërsa policia nga SPB Shtip ka bërë inspektim në vendin e ngjarjes.

Pas udhëzimeve të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit u dorëzua për autopsi, pas së cilës do të përcaktohet nëse është një vdekje e dhunshme apo e natyrshme apo një aksident.

Postime të ngjashme

Gjendet trupi i një burri të vdekur në afërsi të Zhirovnicës

Z H

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...