Agjencia Zhurnal.mk

Shtrenjtohen nafta dhe benzina

Shkup, 24 qershor – Zhurnal.mk – Nga mesnata, çmimi i derivateve do të pësojnë ndryshime, respektivisht do të shtrenjtohen, informon Zhurnal.

Dizeli dhe Euro-Super 98 do të shtrenjtohen për gjysmë denari, derisa çmimi i benzinës euro-super 95 do të ngelet i njejtë dhe do të kushtojë 67 denarë.

Ky është ndryshimi i fundit nga Komisioni Rregullator për Energjetikë.

Ndryshe javën e kaluar çmimet mbetën pothuajse të njejta dhe nuk kishte ndonjë ndryshim drastik.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...