Agjencia Zhurnal.mk
Ekonomi

Shtrenjtohet benzina, dizeli ngelet i njejtë

Shkup, 8 mars – Zhurnal.mk – Nga sonte në mesnatë çmimet me pakicë të benzinave do të shtrenjtohen për gjysmë denari.

Çmimi i Euro super BS95 dhe BS98 do të shtrenjtohet për gjysmë denari dhe kështu, çmimi i tyre do të jetë 66 denarë për litër, gegjësisht 68 denarë për litër.

Sa i përket dizelit, çmimi nuk ndryshon. Çmimi i eurodizel ngelet i njejtë dhe kushton 56 denarë për litër.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Shitjet e automjeteve BMW në maksimumin historik

R Zh

Shumë qytetarë në prag të ekzistencës! Çmime më të shtrenjta, paga të njëjta

Z H

2.5 miliard euro investim në Korridorin 8

Z H

Despotovski: Në zona ka trend pozitiv, me aktivitete plotësuese do ta nxisim të vazhdojë

Z H

Bytyqi, Nikollovski dhe Boçvarski në inspektim të rrugës Rankovc-Kriva Pallankë

Z H

FITRCLASSROOM: Maqedonia e Veriut me strategji kombëtare për inteligjencë artifiaciale

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...