Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Shtyhet për nesër takimi i komisionit për Sëmundje Infektuese

Shkup, 30 mars – Zhurnal – Takimi i komisionit për Sëmundje Infektuese është shtyrë për nesër, transmeton Zhurnal.

Lajmin e ka konfirmuar për MIA-n ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Komisioni për sëmundje infektuese duhej të mbajë nj; takim, në të cilin pritej të shqyrtohet gjendja me koronavirusin, në bazë të së cilës do të vendosë nëse do të ketë masa restriktive shtesë për mbrojtje nga virusi.

Postime të ngjashme

Maqedoni, gjobiten 220 motoçiklistë dhe 89 shoferë për vozitje në gjendje të dehur

Dafina Vidishiqi

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Ja kur pritet heqja e orës policore në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Filloi rikonstruimi i rrugës 116 në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Agjencia e Sigurisë Kombëtare do të marrë 3 milion euro me rishikimin e buxhetit

Dafina Vidishiqi

Asnjë i vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...