Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shtyhet për të tretën herë premiera e filmit të ri të James Bond, “No time to die”

“No Time To Die” është shtyrë përsëri, që do të thotë se adhuruesit do të duhet të presin edhe gjashtë muaj të tjerë për të parë filmin e fundit të James Bond.

Një datë e re për filmin u shpërnda në llogarinë zyrtare të filmit në Twitter të enjten, duke zbuluar se data e fundit e pritshme e publikimit është 8 tetori i vitit 2021.

Filmi ishte planifikuar më parë të publikohej më 2 prill, pasi tashmë ishte goditur nga disa ndryshime për shkak të pandemisë së coronavirusit, shkruan DailyMail.

Filmi me regji të Cary Joji Fukunaga, ishte planifikuar fillimisht për t’u shfaqur në prill, por u shty përsëri në nëntor para se data e publikimit të ndryshohej edhe një herë në prill të vitit 2021 nën dritën se pandemia do të ishte më e lehtësuar.

Tashmë ishte spekuluar se filmi do të shtyhej përsëri kur javën e kaluar, “BN DeStem” pretendoi se sipas pronarit të kinemasë Carlo Lambregts filmi do të vonohej deri në nëntor.

Afati gjithashtu raportoi se partnerët promovues tashmë ishin informuar se dalja përfundimtare e Daniel Craig si Agjenti 007 është gati të ndryshojë datat e publikimit.

“No Time To Die” është filmi i 25-të në ekskluzivitet e “James Bond”.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...