Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Shtyhet raportimi i ministrit Veliu

Zhurnal Ads

Prishtinë, 17 nëntor, zhurnal-ks – Mbledhja e Komisionit për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, ku ishte paraparë të raportonte ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Agim Veliu është shtyrë për javën e ardhshme.

Shtyrja u bë për shkak të seancës që do të mbahet në orën 13:00.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dëshironi të vini për pushime në Kosovë? Këto janë rregullat e reja që duhet t’i ndiqni

S.B.

Veteranët e UÇK-së thonë se po përcillen nga disa persona

admin

Specialja “zhagit” procedurën ndaj Gucatit e Haradinajt, ua vonon aktakuzën dhe i lë në paraburgim

B M

Trusti thotë se mjetet do të nisin të shpërndahen më 23 dhjetor

S.B.

Gashi: Ne jemi LDK, këtu kemi qenë dhe këtu do të jemi

S.B.

Një muaj paraburgim për personin që dyshohet se vodhi mbi 2 milionë euro nga Thesari i Shtetit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...