Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shtyhet sërish “No Time To Die”, premiera e filmit paralajmërohet për në vjeshtë

Zhurnal Ads

Filmi i James Bond “No Time To Die” thuhet se do ketë një shtyrje sërish për shkak të coronavirusit, kësaj here deri në vjeshtë të këtij viti.

Sipas Deadline, seria e ardhshme nuk do të publikohet më 2 prill ashtu siç ishte planifikuar.

Filmi, i cili do të sjellë Daniel Craig në paraqitjen e fundit si agjent sekret, u shty më parë nga data e publikimit në nëntor 2020.

Para kësaj, u shty po ashtu nga prilli i vitit 2020 për në nëntor.

Ndërkohë, janë ngritur spekulime rreth asaj se kush do të luajë Bond-in e ardhshëm pasi Craig të largohet këtë vit.

Ndër aktorët e preferuar për këtë rol janë Tom Hardy dhe James Norton, ndërsa Idris Elba gjithashtu ishte një nga kandidatët.

Duhet theksuar sërish që “No Time To Die” do të jetë paraqitja e pestë dhe e fundit e Daniel Craig si agjenti 007.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Në moshën 67 vjeçare, vdes komediani John Session

S.B.

Dafina Zeqiri i bashkohet kampanjës “Shkolla hap dyert e botë” nga HANDIKOS

S.B.

Rita Ora nxit spekulime se është fejuar me Romain Gavras, pasi u fotografua me një unazë në gisht

admin

Ngritja e Gjykatës Kushtetuese/ Gjyqtarët zhvillojnë mbledhjen e parë, çështjet “e nxehta” që do të shqyrtohen

S.B.

Don Xhoni publikon imazhe nga xhirimet e klipit të ri

S.B.

Loredana Zefi arrin marrëveshje me zviceranen Petra Z.: Ia pagoi mbi 400 mijë franga

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...