Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtypet 19-vjeçarja nga Kumanova, me lëndime të rrënda dërgohet në spital

Në datën 11.01.2021 rreth orës 14.20 në Kumanovë në udhëkryqin nga rr. “Kirili dhe Metodi” dhe rruga “Pero Çiço”, D.S.(43) duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Mazda” me targa të Kumanovës ka goditur M.T.(19) nga Kumanova. Pas aksidentit M.T. është dërguar në spitalin e përgjithshëm të Kumanovës ku dhe iu konstatuan lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

Ngacmoi seksualisht minorenen, arrestohet 43-vjeçari në Fier

S.B.

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

S.B.

I mituri sulmon fizikisht dy të tjerë në Prishtinë

S.B.

I dënuar me 12 vite burg për mashtrim, kush është italiani i arrestuar në Vlorë (EMRI)

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...