Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtypet këmbësori 81-vjeçar në Shtip

Në datën 21.10.2020 në  orën 09.50 është denoncuar se në Shtip, në udhëkryqin në rrugët “Partizanska” dhe “Sremski front”, automjeti i udhëtimit “citrioen C3”, me targa të Shtipit, i drejtuar nga R.S.(38) nga Shtipi, ka goditur këmbësorin B.D.(81) nga Shtipi. Në aksident, këmbësori ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin klinik të Shtipit. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shtip.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...