Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtypet këmbësori në Shkup, kryerësi ka ikur nga vendi i aksidentit

Në datën 18.05.2021 në orën 11.15 në SPB-Shkup është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Brigada maqedonase-kosovare” dhe rr. “Brigada e dytë maqedonase”, automjeti i udhëtimit ka goditur këmbësorin M.J.(74) nga Shkupi, pas çka e ka lëshuar vendin e aksidentit. M.J. ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB-Shkup dhe po punohet në zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Dafina Vidishiqi

Në një aksident mes një kamioni dhe një automobili në Skudrinë të lënduar dy persona, trafiku është normalizuar

Dafina Vidishiqi

Prilep/ Konfiskohet drogë me vlerë rreth 200.000 euro

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...