Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shtypet një grua me veturë në Çair, ndërron jetë në spital

Një grua ka humbur jetën pasi që dje është goditur nga automjeti në Çair të Shkupit, informon policia.

Në datën 26.11.2020 në orën 09.20 në SPB Shkup, S.B. ka denoncuar se në rr. “Bosna e Hercegovina” në rrethin e një firme në Shkup automjeti i udhëtimit “Nisan” me targa të Shkupit, i drejtuar  nga T.Ç.(35) nga f.Pobozhje, ka goditur këmbësorin S.S.(63) nga Shkupi, e cila me automjetin e ndihmës së shpejtë mjekësore është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore, pas çka më vonë ka ndëruar jetë, njoftoi MPB.

Për ngjarjen është njoftuar prokurori publik, ndërsa inspektim  në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...