Agjencia Zhurnal.mk

Shumë “photoshop” apo operacione plastike? Ja sa ka ndryshuar Dafina Zeqiri

Ju ndodh ndonjëherë të mendoni për bukurinë e Vip-ave tuaj të preferuar? A i keni bërë pyetje vetes: “A është kjo bukuri natyrale?”.

Po ju sjellim rastin e Dafina Zeqirit, e cila është një nga vajzat më seksi dhe trendi të shobiz-it shqiptar që me look-un e saj ka bërë për vete mjaft fansa.

Por pavarësisht gjithë të mirave që ajo ka, diçka nuk shkon me të. E këtë e kanë treguar “Vipat e Bllokut” me një paralelizëm që i kanë bërë dy fotove të këngëtares me pamjen aktuale dhe asaj të viteve më parë.

Ndryshime janë shumë të mëdha dhe këngëtarja duket shumë ndryshe. E duke parë foton lind pyetja: “Shumë photoshop apo shumë operacione plastike?”. Gjykojeni ju si të doni.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...