Agjencia Zhurnal.mk

Shyhretja dhe Engji këndojnë bashkë, ja si reagoi Learta

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha po vazhdojnë të jenë shumë përfolura në publik e media rozë.

Së fundi ato kanë qenë të ftuara në emisionin ‘Shiko kush Luan’, përcjell ORAinfo.Nga atje Engji ka publikuar një foto bashkë me nënën.

E kunata e saj Learta nuk ka hezituar ti quajë ato yje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...