Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Si ju dukem si baba?” Maluma ‘shkrin’ zemrat e fansave me postimin e fundit

Maluma ka ndarë një imazh me ‘nipin’ e tij.

Këngëtari i njohur kolombian ka ndarë në llogarinë e Instagramit një imazh tejet të lezetshëm.

Ai ka sqaruar në mbishkrimin e fotos se bebushi në foto është fëmija i dy miqve, njëherësh edhe artistëve me famë botërore Luisa Fernanda dhe Pipe Bueno.

Maluma ka treguar se është kumbar i të voglit, teksa ka pyetur fansat se si ju duket ai si baba.

“Si ju dukem si baba?”, pyeti fansat me shaka ai.

Kujtojmë se Maluma është në një lidhje me Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së showbizit.

Ndërsa çifti nuk i ndalin paraqitjet së bashku pasi shihen mjaft shpesh në takime apo shëtitje romantike.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...