Si pasojë e një aksidenti lëndohen tre persona në Vushtrri

Një aksident i rëndë trafiku me tre të lënduar ka ndodhur sot në hyrje të Vushtrrisë.Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti.Ai tha se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kamion.

 

“Aksident trafiku me të lënduar i ndodhur rreth orës 14:30, të datës 8 korrik 2021, në rrugën nacionale Mitrovicës-Prishtinë segmenti rrugor zona në hyrje të Vushtrrisë, në aksident të përfshira një kamion dhe dy vetura, si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor.”, ka thënë Zahiti.

Related posts

Propozimi për shtyrjen e zgjedhjeve, Krasniqi: LVV po luan me kartën e sigurisë

D V

Ja çfarë bëri EULEX-i pas deklaratave të Simmons

D V

Kurti bënë thirrje për vaksinim: Pasnesër shënojnë administrimin e 1 milion dozave të vaksinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More