Agjencia Zhurnal.mk

“Si përpara” e Butrintit vjen të premten

Këngëtari Butrint Imeri ka paralajmëruar këngën e tij më të re që pritet ta sjell gjatë kësaj jave

Pas suksesit të tij me projektin më të ri akustik gjatë pandemisë së koronavirusit, këngëtari Butrint Imeri pritet që të vije me një këngë të re.

Zemërthyesi i skenës kosovare ka paralajmëruar në faqen e tij në Instagram se kënga e re do të lansohet këtë të premte.

“Me mujt me kthy kohen “Si perpara”.. Shihemi te Premten (26.06), ora 14:00 🤐🔥”, ka shkruar ai.

Kënga është verore dhe lansohet pak para fillimit të verës ku edhe pritet që të fillojë sezoni veror edhe për këngëtarët kosovarë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...