Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Si rrallë herë, Arta Nitaj shfaqet me veshje serioze ndërsa komplimentohet për dukjen në këtë stil

Bukuroshja Arta Nitaj është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo shquhet për fotografitë e shpeshta provokuese që publikon, me shumicën prej të cilave përfundon e përfolur në media.

Më rrallë herë ndjekësit e saj, kanë pasur mundësinë që ta shohin atë me ndonjë paraqitje serioze.

Mirëpo në imazhet e fundit, Nitaj tregoi anën tjetër të saj, duke u shfaqur me një kostum të zi mjaft serioz, i cili i shkonte për shtat trupit të saj.

Sakoja e punuar me detaje rozë në pjesën e përpare, i dha një pamje edhe më atraktive bukuroshes nga Peja.

Arta Nitaj përndryshe ka bërë të ditur se shumë shpejt do të nisë një projekt të ri televiziv në RTV Dukagjini.

Ajo u bë e njohur si pjesëmarrëse në serialin “O Sa Mirë”, dhe më pas si prezantuese e disa emisioneve si “Dueli Sportiv” dhe “Tap Quiz”-i.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...