Si rrallë herë Nora shfaqet me veshje tradicionale

Nora ka habitur me imazhet e reja. Këngëtarja e cila zë hapësirë në mediat rozë për shkak të pozave provokuese, sot do të përflitet për një stil krejt ndryshe nga ajo se si jemi mësuar ta shohim.

Nora e cila admirohet për linjat trupore që posedon ka vendos ti befasojnë fansat e saj, me një veshje tradicionale.

Në foton e fundit këngëtarja është shfaqur veshur me dallamë, kështu duke marrë shumë komplimente në adresën e saj.

Ndryshe, “Ay Caramba” , është kënga e fundit në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Related posts

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

Kim Kardashian i pagoi 20 milionë dollarë kesh dhe 3 milionë shtesë ish-burrit të saj për ta mbajtur shtëpinë e ish-çiftit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More