Si rrallëherë, Jolie publikon fotografi të fëmijëve në rrjetet sociale

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, ka postuar fotografi të dy vajzave të saj në profilin e krijuar së fundmi në Instagram, gjë që i habiti fansat, sepse deri më tani, përveçse nuk kishte profile në rrjetet sociale, ajo nuk donte të ndante imazhe dhe informacione për fëmijët në publike.

 

Fotografia e parë tregon 16-vjeçaren Zahara Jolie-Pitt duke lexuar romanin e parë të Tony Morrison, “The Bluest Eye”, i botuar për herë të parë në vitin 1970.

Fotografia e dytë tregon 15-vjeçaren Shiloh duke lexuar librin “The Dark Lady od Akale”, i cili doli këtë vit.

Related posts

Enca nis xhirimet e këngës së re

D V

Me poza me bikini, Afrona Dika tregon dallimin mes fotografive nga jeta reale dhe atyre në rrjetet sociale

Redaksia

Elvana Gjata dhe Yll Limani lansojnë projektin “E di & Marre”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com