Si rrallëherë, Lori pozon me dekoltenë e hapur

Këngëtarja nuk njihet për paraqitje provokuese.

 

Megjithatë, çdokush po i përshtatet modës në ditët e sotme e sidomos artistët e estradës, shkruan lajmi.net.

Edhe, këngëtarja Loreta Kaçka e njohur si Lori ka befasuar ndjekësit me paraqitjen e fundit duke i shfaqur pasuritë e saj trupore.

Veshur me një fustan të tejdukshëm dhe të dekoruar me gurë ajo po duket shumë bukur derisa vëmendjen e merr dekolteja e saj e hapur.

Lori, krahas makijazhit dhe dukjes së kompletuar i ka dhënë fokus pjesës së gjoksit.

Ndryshe, “Kujt i thua xhan” është projekti i fundit muzikor i lansuar nga 38 vjeçarja.

Related posts

Arbnora Ademaj bën debutimin zyrtarisht në kinematografinë turke, sot nis me serialin “Kirik Hayatlar”

Redaksia

Megi Pojani tundon rrjetin me pozat me fustan të shkurtër

D V

Kunata apo ‘kudita’? Fiori Dardha flet për marrëdhënien me 8 motrat e bashkëshortit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com