Si rrallëherë, Luan Krasniqi ndan një fotografi bashkë me fëmijët e tij

Ish-boksieri, Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare.

Por, është një pjesë të cilën ai pa kompromis e ka mbajtur larg syrit të publikut e ajo është familja.

Numërohen në gishta fotografitë e tij me bashkëshorten, Suedën teksa për fëmijët e ish-boksierit dihet fare pak.

 

Sidoqoftë, me kohën, mesa duket as Luani nuk po i shpëton epokës së dominimit të rrjeteve sociale.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me dy fëmijët, vajzën dhe djalin.

Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të familjes Krasniqi në Dubai. 

Related posts

I gënjeu fansat për lokacionin, Enca thumbon Loredanën duke gënjyer edhe ajo kinse po i kalon pushimet në Mykonos e jo në Shqipëri

D V

Megan Fox thotë se ajo ‘shkoi në ferr’ gjatë udhëtimit në Costa Rica me Machine Gun Kelly

D V

Cindy Marina flet për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit: Do marr një vendim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More