Agjencia Zhurnal.mk

Si rrallëherë, Silva Gunbardhi publikon fotografi të djalit në ditëlindjen e tij

Silva Gunbardhi dhe Dafi Derti ka katër vite që janë bërë prindër të një djali të quajtur Dalvin, shkruan GazetaBlic.Sot është një ditë e veçantë për ta, pasi vogëlushi feston ditëlindjen, dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në Instagram.“Si sot katër vite më parë prisja me padurim të të kisha në krahë. Gëzuar ditëlindjen djali im”, ka shkruar Silva Gunbardhi.

Urimet kanë qenë të shumta për të nga adhuruesit e çiftit.Silva Gunbardhi dhe Dafi Derti që nga lindja e djalit, kanë zgjedhur që mos të ekspozojnë djalin e tyre të vetëm në rrjete sociale.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...