Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

S’i shpëton dot aksionit të policisë e përplaset në trotuar, kapet shoferi duke shoqëruar 5 sirianë

Policia ka pikasur një automjet me 4-5 sirianë brenda dhe është ndaluar shoferi mbrëmjen e sotme në Pogradec.

Mjeti është pikasur në postbllokun e policisë tek Enkelana në hyrje të qytetit dhe ka ikur me shpejtësi në kundravajtje në një rrugë paralele.

Më pas është përplasur pranë një trotuari tek lumi i qytetit. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe dyshohet të ketë pasur rreth 4-5 refugjatë në makinë.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të një mjeti tjetër tip “Benz” që hapte rrugën për mjetin tip “ML” me refugjatë.

Postime të ngjashme

Sekuestrohen 800 kilogramë duhan në Kukës

S.B.

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar, dëshmia: Dërgoi njerëz të më rrihnin

S.B.

Prokurorët e Hagës nisën intervistimin e komandant Adem Shehut

T E

I ftohti “pushton” Tiranën, temperaturat priten të zbresin në – 0 Gradë celsius

T E

Dëbora bllokon rrugën, banorët e fshatit Panarit të Korçës prej 14 ditësh të izoluar

T E

Presidenti Ilir Meta dekreton tri aktet e propozuara nga Kuvendi për marrëveshjen për vaksinën anticovid

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...