Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Si ushqehen bletët, pamje në xhirime të ngadalësuara

Qëllimi i kësaj videos është t’ju tregoj botën përreth nesh nga një këndvështrim tjetër dhe edhe më interesant me gjërat me të cilat ballafaqohemi çdo ditë.

Dhe kjo është një nga ato gjërat që ky person ka filmuar. Ai përmes kamerave me rezolucion të lartë, ka filmuar bletët, shkruan Telegrafi.

Bletëve ai i gjuan shurup sheqeri, vë mënyrë që ato ta nuhasin atë dhe të vijnë e të ushqehen, në mënyrë që ai të ketë pamje më të mira, përmes kamerave të tij.

Ndërsa me sy të lirë ne nuk i shohim në detaje se si ushqehen bletët, pamjet nga këto kamera tregojnë një pamje fantastike.

Këto pamje tregojnë në detaje se si ushqehen këto krijesa të bukura, pamje që nuk i kemi parë asnjëherë me sy të lirë.

Postime të ngjashme

Bebja panda bëhet virale, nuk do të ndahet nga kujdestari i saj

S.B.

Ndodh edhe kjo: Qytetari mbyll derën me silikon të mos i futet uji

S.B.

Gjendet në Kinën qendrore një sistem antik i ujit

Z H

E zë të bijën duke derdhur qumështin nga shishja, kur e thërret – njëvjeçarja shtiret kinse është duke fjetur

S.B.

Burri kërcënon me vrasje punëtorin e pompës së karburantit në një sulm anti-mysliman në Oregon

S.B.

Tri shenjat që tregojnë se diçka nuk po shkon me gjëndrën tiroide

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...