Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sidoqoftë kësaj, gjatë periudhës sa ishte duke festuar, në rrjete sociale shpërthenin imazhe provokuese nga ana e saj.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, ndërsa në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, në disa postime në Instagram ajo ka joshur miliona ndjekës, ndërsa është parë e veshur me një bluzë dhe këmishe të ngjyrës portokalli.

https://www.instagram.com/p/CGcupk2Dvj_/?utm_source=ig_web_copy_link

Shqipe.Closet kanë analizuar çmimet e veshjes dhe aksesorëve të saj, të cilat gjithsej arrijnë shumën prej 1.770 funta (1.951 euro).

Çmimin më të lartë e mban mini-fundi i saj, kurse më të lirën, xhakete me dekolte të hapur.

https://www.instagram.com/p/CGcxF68nIKG/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë kësaj, çdo javë me radhë Marina ndan këso lloj postimesh, pasi edhe bën përgatitjet për emisionin “Klanifornia”.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...