Sigurimi e kap “hopa” Rihannën në New York

Ajo këndoi këngën klasike “Umbrella” teksa mbante një çadër në duar.

 

Një mbrëmje me shi të enjten, truproja e këngëtares 33-vjeçare bëri pikërisht atë, pasi ajo u pa duke e mbajtur atë ndërsa mbante një ombrellë për t’i mbajtur ata të dy të mbrojtur nga shiu në New York.

Për mbrëmjen e saj argëtuese jashtë, fituesja nëntë herë e Grammy veshi një minifund elegant Junya Watanabe mbi një palë pantallona kamuflazhi dhe taka të përshtatshme.

Ajo e përfundoi ansamblin e saj të lezetshëm me një palë syze dielli me ngjyrë të kuqe, gjerdan argjendi dhe një kuletë dore me model të zi dhe të bardhë.

Dalja e saj vjen vetëm disa ditë pasi pranoi suksesin e saj në industrinë e muzikës, si dhe markat e saj të modës dhe bukurisë Fenty mund të jenë “të frikshme”.

“Unë mendoj për të gjatë gjithë kohës. Unë e bëj të rëndësishme të mendoj për këtë, sepse… kam frikë kur, e dini, piedestali hyn në lojë dhe ne do t’ju vendosim atje dhe ata vazhdojnë të duan t’ju vënë atje … Unë jam si, ‘Jo , Unë dua të jem në tokë”, tha bukuroshja.

Related posts

Justin Bieber bëhet artisti më i dëgjuar në platformën Spotify

D V

Takimi me Adën, Hyseni acarohet shumë keq

D V

‘Jam i dashuruar’, Atdheu flet për lidhjen me Bora Zemanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More