Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Ai ka qenë i zënë duke xhiruar sezonin e fundit të “American’s Got Talent”.

Dhe Simon Cowell ka zgjedhur që të marrë pak pushim, duke e shfrytëzuar kohën së bashku me familjen e tij, shkruan Daily Mail.

61-vjeçari ndërkohë është parë në Malibu, nën shoqërinë e të dashurës, Lauren dhe djalit të tyre.

Të njëjtin stil të veshjes e kishin edhe dy familjarët e tjerë, por përkundër Simon, ata nuk kishin të vendosura maska mbrojtëse.

Paraqitja e tyre mori vëmendje të madhe, kurse fotografitë u shpërndanë në shumë faqe rozë.

Postime të ngjashme

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

Luana Vjollca poston foto nga darka romantike

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...