Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

Simon Cowell dhe Lauren Silverman janë kthyer sërish në Los Angeles, pas qëndrimit në Londër.

Çifti kaluan javë të tëra në kryeqytetin e Anglisë, së bashku me djalin e tyre Eric, shkruan Mirror.

61-vjeçari pasi doli nga aeroporti është fotografuar në makinë, derisa dritarja e hapur u mundësoi paparacëve ta fotografojnë nga afër.

Simon shihej i dërmuar nga udhëtimi, teksa shihej duke përtypur ushqim gjatë shëtitjes me makinë.

Lauren, në anën tjetër ishte e ulur pranë Simon, por që nuk vërehej mjaftueshëm për shkak të syzeve që mbante.

Sipas burimeve, dyshja po kalojnë kohën më të lumtur ndonjëherë së bashku, përfshirë edhe djalin e tyre.

Vlen të përmendet se muaj më parë Cowell pati një incident me biçikletë, ku u rrezikua edhe të paralizohej.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...