Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Simon Cowell shihet për herë të parë në ditëlindjen e 61-të, pasi ra nga biçikleta elektrike

Simon Cowell është parë për herë të parë që kur incidentin me biçikletë.

Ai të dielën ka festuar ditëlindjen e 61-të, ndërsa janë publikuar imazhe të shumta të tij, shkruan Daily Mail.

Partnerja e tij, Lauren Silverman, kishte organizuar një festë të vogël, në të cilën morën pjesë vetëm familjarët e ngushtë.

Juristi i “X Factor” ndërkohë që po shërohet, është parë i veshur me një bluzë dhe pantallona të thjeshta.

Cowell ka qenë në spital që nga muaji gusht i këtij viti, pasi ra nga biçikleta elekrike, afër shtëpisë së tij në Malibu.

Për shkak të gjendjes së tij shëndetësore, ai është dashur të zëvendësohej në jurinë e edicionit të “Britain Got Talent” që u mbajt këtë vit.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...