Agjencia Zhurnal.mk

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo. Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...