Sinan Hoxha publikon këngën e re

Sinan Hoxha ka prezantuar mbrëmë (e hënë) projektin e ri muzikor.

 

“E omla dashni” mban titullin kënga e re e artistit shqiptar, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar Armand Trebicka, kurse për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga dhe 2Step.

Sinan Hoxha (Foto: Instagram)

Ndërkohë producimi është bërë nga vet këngëtari Hoxha.

Pak pas publikimit, kënga mori reagime të shumta e njëherësh mjaft pozitive nga fansat e publiku.

Të plotë tashmë mund ta gjeni edhe në kanalin zyrtar në platformën e Sinanit në YouTube.

Related posts

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëmbyen puthje ndërsa ishin me maska në Met Gala 2021

D V

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More