Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sinan Vllasaliu i këndon Ushtrisë së Kosovës në këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vlasaliu, ka publikuar dy këngë të reja brenda një dite.

Vetëm pak orë pasi publikoi baladën e tij më të re me titull “Dreqi e marrtë”, Sinani ka sjell edhe këngën e tij të dytë me titull “Ushtria e Kosovës”.

Kjo këngë e cila është me motive patriotike vjen për dëgjuesit në kanalin YouTube vetëm në versionin audio.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Arsim Bunjaku, gjersa orkestrimin e ka realizuar Florent Boshnjaku.

Kënga është një dedikim për Ushtrinë e Kosovës e cila u formua dy vjet më parë.

Sinani duket të jetë shumë aktive me projekte të shumta muzikore për fansat e tij këtë fundvit.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Lea Muslija

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Lea Muslija

Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Lea Muslija

Kim Kardashian tregon se ajo ishte e gatshme ta lërë vetëm Kris Humphries në altar

Lea Muslija

Dua Lipa tregon linjat e bujshme ndërsa feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA

Lea Muslija

Pas ndarjes nga e fejuara, Liam Payne debuton ngjyrën e re të flokëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...