Agjencia Zhurnal.mk

Sinan Vllasaliu publikon dy këngë të reja

Këngëtari kosovar, Sinan Vllasaliu, ka publikuar dy këngë të reja.

“Anulohet dasma” dhe Boom” janë dy projektet më të reja të Vllasaliut.

Të dy tekstet e këngëve janë shkruar nga Ilir Berati dhe janë orkestruar nga ‘Virusi’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...