Agjencia Zhurnal.mk

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re “Jeta lamsh”

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e tij të ri. 

Vllasaliu gjatë ditës së sotme ka lansuar këngën e re “Jeta lamsh”. Këtij projekti i është bashkangjitur videoklipi. 

Muzika dhe orkestrimi i këngës është bërë nga ‘Wirusi’, ndërsa teksti është shkruar nga Ghulo. 

Projekti i fundit këngëtarit ishte para gjashtë muajsh ‘Dashni’./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...