Agjencia Zhurnal.mk

Sinani, me “dhurata” për fansat në festat e fundvitit

Sinan Vllasaliu nuk e ka në plan të ndalet. Këngëtari i shumë dekadave në skenën shqiptare po vazhdon me koncerte në shtete të ndryshme evropiane. Por, krahas koncerteve, Sinani po mendon edhe për fansat.

Pasi ka promovuar pak javë më parë dy hite, “Qikat e Prishtinës” dhe “Amanet”, Sinan Vllasaliu ka plane të tjera. Brenda 10 ditësh pritet të promovohet një hit në duet me Medën.

Madje, Vllasaliu dhuratën për fansat e ka ruajtur në muajin dhjetor.

Albumi i ri i tij pritet të dalë në muajin e ardhshëm dhe pritet të jetë diçka speciale./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...