Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sindikata policore viziton Agjencinë për Zbulim

Shkup, 17 shtator – Zhurnal.mk – Delegacioni i Sindikatës Policore të Maqedonisë së Veriut (SPMV) i kryesuar nga kryetari Marjan Kicev dhe sekretari i përgjithshëm Kiro Trajkovski realizoi takim pune me drejtorin e Agjencisë së Zbulimit, Erold Musliu.

Në takim, siç kumtoi SPMV, drejtori i AZ Musli, e ka potencuar rëndësinë e bashkëpunimit të mirë me Sindikatën e policisë si sindikatë e vetme përfaqësuese për të punësuarit në Agjencinë e Zbulimit dhe gatishmërinë e bashkëpunimit në interes të të punësuarve.

“Qëllimi i vetëm i Sindikatës Policore të Maqedonisë është të vazhdojmë me bashkëpunimin e shkëlqyeshëm me udhëheqësinë e Agjencisë së Zbulimit me qëllim të sigurimit të kushteve më të mira për punë dhe përmirësimin e standardit të të punësuarve në Agjencinë e Zbulimit”, theksoi Marjan Kicev në fjalimin para të pranishmëve.

Postime të ngjashme

Aleksandër Vuçiq: Faleminderon SHBA-në për mbështetjen e Mini-Shengenit

N E

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës takohet me me BNJVL-në dhe kryetarët e komunave

N E

Venko Filipçe: Gjendja me virusin është duke u qetësuar

N E

Rinkeviçs pas takimit me Dimitrovin: Shpresoj se Maqedonia e Veriut do të jetë anëtarja e 28-të e BE-së

R Zh

Kuvendi e përfundoi debatin për Projektligjin një pjesë e Malit Sharr të shpallet Park nacional

R Zh

Gjykata Civile dhe Penale Shkup do të përforcohen me nga tre gjyqtarë, vendosi Këshilli Gjyqësor

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...