Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Enca ka paralajmëruar klipin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia tash e disa kohë po ngacmon fansate saj duke publikuar sekuenca të këngëve të reja.

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më seksi shqiptare e cila është aktive me projekte muzikore.


“King Enca po vjen”, shkroi Enca në mbishkrimin e fotografisë të cilën e ndau në profilin e Instagramit.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...