Agjencia Zhurnal.mk
Sport

S’ka futboll për Cristiano Ronaldon, do të qëndrojë në shtëpi

Zhurnal Ads

Cristiano Ronaldo raportohet se do të pushohet për ndeshjen e Juventusit me Beneventon të shtunën, por është rikthyer Leonardo Bonucci.

Sipas Sky Sport Italia, trajneri Andrea Pirlo, ka vendosur që të bëjë rrotacione dhe t’i japë pushim disa futbollistëve.

Ronaldo po lufton me Zlatan Ibrahimovicin për epitetin e më të mirit në Serie A, por duket se sa i përket golave, nuk mund të shmanget këtë sezon.

Raportohet se CR7 do të qëndrojë në Torino, s’do të udhëtojë me skuadrën – çka do të thotë se Paulo Dybala ose Dejan Kulusevski mund të startojë me Alvaro Moratan.

Danilo gjithashtu mund të pushohet, nëse Bonucci është i gatshëm që jo vetëm të kthehet në skuadër, por edhe të startojë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ronaldo e fiton çmimin “Këmba e Artë”

E.E.

Hysaj rezulton negativ për COVID-19, mund të kthehet te Napoli

E.E.

Pjanic: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të fitojë të gjithë titujt

S.B.

Lampard: Edouard Mendy është tashmë portieri i parë

admin

Transferimet më të mira në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A

admin

Challandes fton Bernard Berishën për tri ndeshjet e nëntorit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...